Visa ett inlägg
Gammal 2011-09-11, 20:40   #10
lan
Veteran
 
Reg.datum: Nov 2001
Ort: Onsala, , Sweden.
Inlägg: 8 149
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av bear Visa inlägg
Det är bara att köra på, du får gärna klipppa över slickepinnarna också, den skall egentligen ha sådana den också. Själv tänkte jag försöka få färdigt lastbilarna i kväll och sedan blir det väll dags att börja med mappningen till generation 1. Hoppas att det är okej att jag snor dina slickepinnar till den också. Jag antar att ni vill ha gummilister på den också, så jag får väll göra ett försök och om det misslyckas be Lan om lite tips.
"All systems go" som man säger på NASA. Självklart är allt utbyte oss emellan fullt OK för min del, och jag hoppas för alla andra också!

Jag har funderat på att göra listerna rundade på både på ytterkanten som innerkanten men det innebär att hytten måste anpassas till det. En tanke jag fick, får se vad jag hittar på?
__________________


"Det är kanske för sent att lära sig nåt nytt" - Bengan travesti
LAn
lan besöker inte forumet just nu   Svara med citat