Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Allmänt om Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2011-02-04, 11:54   #16
CGD
Medlem
 
Reg.datum: Aug 2005
Inlägg: 881
Standard

Jag vet allt detta. Men alla dessa metoder där CM är inblandade innebär inte det att du samtidigt installerar allt i spelet? Trainz Downloader Pro var ett mycket bra program när jag ville ladda ner saker och dess tillbehör utan att behöva installera dem i spelet.
Följer jag ditt förslag blir ju allt installerat i spelet. Visserligen kan jag ju efter att ha sparat ner allt till en cdp fil radera allt från spelet. Men då gäller det ju att veta om delar används till något annat.
Har du prövat Trainz Downloader Pro själv?
CGD besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 16:48.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009