![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#13 |
Medlem
Reg.datum: Feb 2012
Inlägg: 1 378
|
![]()
Jag fick upp den med Notepad++, men begriper knappast vad som står där. Antingen är innehållet krypterat eller så ska det visas med en annan typ av program än en texteditor... ska söka upp .dmp-filer på webben.
EDIT: well, eftersom TS2014 inte är ett "öppet" program och bara RSC har källkoden så blir det svårt att diagnotisera filen. man ska använda windows debugger system till detta. hur man får till det vet jag inte... lite googling på ".dmp TS2014" så säger man samma sak både på UKTrainSim och på Railworks America.
__________________
Mvh SummerADDE Alla mina projekt till Train Simulator Classic är nedlagda. Jag kommer härmed fokusera på att skapa rutter och innehåll till Train Sim World i fortsättningen. Alla mina downloads på Google Drive kommer att tas bort permament den 31:a agusuti 2024. Senast redigerad av ADDE den 2014-06-17 klockan 13:08. |
![]() |
![]() |