Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2003-12-12, 16:07   #6
Rogge
Medlem
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Sweden
Inlägg: 1 427
Standard

Citat:
quote:Tidigare skrev vr98olli

Det hackar ungefär vart 3:e sekund i en liten "hackning"(som ett kort laddhack på 0.3 sekunder eller något i den stilen!)
Gäller vad man än gör. Vrider kameravinkeln utanför tåget tillexempel...[V]

Det konstiga är att jag har ca 20FPS hela tiden när jag vrider kameran![:0][B)]
Du kanske har löst problemet redan? Om inte så hade iaf jag skickat iväg ett mail till dom som gör Raildriver och beskrivit problemet för dom. Jag är säker på att dom hjälper dig med problemet.


Mvh, R o g e ®
Moderator Svenska 3D-Tåg
Regler
Rogge besöker inte forumet just nu  
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp

Liknande ämnen
Ämne Startat av Forum Svar Senaste inlägg
Å, Ä & Ö. Konstiga tecken ibland. Varför? Bengan Trainz - Allmänt om Trainz 4 2004-12-18 11:06
Varför funkar den inte vfp420b Trainz - Allmänt om Trainz 1 2004-02-29 21:26
Varför hackar det?! stefan_o MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 9 2004-01-09 19:14
Raildriver johan_mo Off-topic 5 2003-02-21 06:42
Varför hackar det fast jag har köpt värstingdator? pgn808 MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails 15 2002-12-25 13:25



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 17:50.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009