![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
Registrera | Members Area | FAQ | Medlemslista | Community-ware/Modell-shop | Sök | Dagens inlägg | Markera forum som lästa |
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
![]() |
#22 |
Medlem
Reg.datum: Mar 2010
Ort: Skåne, Linderöd
Inlägg: 510
|
![]()
Hej alla, länge sedan jag skrev något på forumet. Men jag har hållit igen lite med Trainz, till att Tane börja komma ur sin linda. Och med SP1 så börjar det likna något.
Med bulid 80276. Hände det saker. Fortfarande en del objekt som inte vill fungera. Speciellt dom som har speedtree bibliotek. Men det kommer nog till sin rätt, någon gång. Gjorde samma test som lan gjorde för skojs skull. Här har ni resultatet.
__________________
Bygger numera i Tane /Björn |
![]() |
![]() |
Ämnesverktyg | |
Visningsalternativ | |
|
|