Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > N3V Trainz > Trainz - Allmänt om Trainz

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2011-07-10, 23:00   #3
Egonrow
Medlem
 
Reg.datum: Jun 2011
Inlägg: 140
Standard

Hej!

Ledsen att höra då jag har sett lite bilder från din rutt här på forumet, enormt fint bygge!! Nu vet jag dock inte av vilken större relevans detta inlägg har för att hjälpa dig men jag vill minnas att det ska finnas någon form av "freeware" program att ladda ner när det gäller att återställa filer, dock vet jag inte vart,vad eller hur man gör för att hitta dessa tyvärr.

Kan det fungera med en sk. "Systemåterställning" tro, som finns inbyggt i Windows eller har du möjligen något annat operativsystem??


//Emil
ps. Hoppas detta löser sig för dig!
Egonrow besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 06:05.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009