![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
![]() |
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
![]() |
#1 |
Medlem
Reg.datum: May 2004
Ort: Tokarp, Jönköping, Sweden.
Inlägg: 916
|
![]()
som går snabbt.. och är förutsägbart.. så jag rekommenderar en film av mästerresigören.. Jaques Tati... "Semestersabotören"... i svartvitt från 1953.. har sett den ett otal gånger på bio och äger ett ex av denna på DVD..ett litet "järnvägsklipp" hittar ni här:
http://www.youtube.com/watch?v=0n0g8S3aA0o
__________________
MVH /Stina-Märklinist & fåtöljrallare! |
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Tidigare Traindriver94
|
![]()
Jag kan inte välja vilken jag gillar absolut mest så här kommer några...
Svenska: Smala Sussie Män som hatar kvinnor Utländska: Nyckeln till frihet Inception Kan dock säga att Smala Sussie är den absolut bästa svenska filmen jag har sett. Även om den är ganska lågbudget så är den riktigt snyggt gjord (framförallt filmad) och den har oslagbara karaktärer. Se den om ni inte sett den!
__________________
Mina arbeten i Trainsimulator 2012: Appleford - Slough Färdig Bergslagsbanan V2.0 Färdig! Bergslagsbanan V3.0 Under arbete! |
![]() |
![]() |