Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > 3D-design/Ommålningar - MSTS / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2013-06-23, 11:55   #11
granders
Medlem
 
Reg.datum: Jul 2012
Inlägg: 723
Standard

Citat:
Ursprungligen postat av mikban Visa inlägg
Hej Granders!

Ja, jag är tillbaka i Danmark. Just nu är mitt problem dock att jag fick ett hårddisk fel för ca. 1½ månad sen. Och detta ställer fortfarande till det för mig. Därför har jag varit tvungen att formatera min hårddisk. Aka jag har förlorat allt. Inklusiva allt från msts. Nu kommer jag tyvärr inte åka med IC3'an förrens nästa termin på universitetet börjar till Augusti.

Jag har sökt online med, men inte hittat något. Jag ska dock fortsätta.
Aj, det var tråkigt att höra!
Det är inga IC3 som står över natt/parkerar/vänder där du bor? Då brukar man ha ett bra tillfälle att fråga om man får titta in!

Annars för jag göra det själv men det lär ta till Agusti, även här, innan jag börjar åka Y2 igen.

Mvh
Granders
granders besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 

Taggar
kustpilen, y2r


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 18:24.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009