Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Övrigt > Off-topic

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2019-04-10, 20:31   #4
Rogge
Medlem
 
Reg.datum: Aug 2001
Ort: Sweden
Inlägg: 1 427
Standard

Personligen hade jag då avintallerat Photoshop på den dator det strular på och sedan manuellt tagit bort alla mappar i Utforskaren som har något med Photoshop att göra, inklusive under användarkontot, för att sedan använda CCcleaner för att ta bort överblivna poster från Registret. Sedan hade jag startat om datorn och installerat Photoshop igen.


Jag hade innan kollat om det är exakt samma version av Windows på båda datorerna. Photoshop Elements 5 släpptes hösten 2006 så har du otur så är det en nyare version av Win 10 på den dator som krånglar. Inte jättetroligt kanske, men inte omöjligt.
Bifogade bilder
Filtyp: jpg PS.JPG (13.7 KB, 23 visningar)
__________________

Mvh, Roger
Rogge besöker inte forumet just nu   Svara med citat
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 11:24.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009