![]() |
Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan. |
|
![]() |
|
Ämnesverktyg | Visningsalternativ |
|
![]() |
#1 |
Hedersmedlem
Reg.datum: Sep 2001
Ort: Vendelsö
Inlägg: 4 502
|
![]()
Utan tvekan finns det en förbättringspotential med Banbyggar-siten. Jag själv har dåligt samvete för att inte gett Micke saker att löpande lägga upp där av det jag gjort, men som jag ser det har bb en potential att kunna bli ett nav för att hämta saker, samtidigt som Sv 3D-tåg är ett nav för att diskutera.
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Medlem
Reg.datum: Dec 2001
Ort: Sweden.
Inlägg: 362
|
![]()
Ikväll har jag (micke321) lagt upp 18 paket med Rc lok. Dessa är uppdateringar av befinliga rc lok som funnit på E-Buzz / Banbyggarna sedan tidigare. Dessa har fått nya lampor och justerade fönster texturer. Har även lagt med ett par av mina egna rc målningar.
|
![]() |
![]() |