Svenska 3D-Tåg - Forum  
 

Om det här är ditt första besök, se till att gå till vår FAQ (finns även länk till FAQ i navigeringsmenyn ovan). Du kan behöva att registrera dig innan du kan posta (finns även en länk till registrering i navigeringsmenyn ovan). För att titta på inlägg, välj det forum som du vill besöka från de som är listade nedan.

Gå tillbaka   Svenska 3D-Tåg - Forum > Microsoft Trainsimulator / Open Rails > MS Trainsimulator - Allmänt om MS Trainsimulator / Open Rails

 
 
Ämnesverktyg Visningsalternativ
Gammal 2003-08-11, 20:33   #30
maed1
Junior Member
 
Reg.datum: Nov 2001
Ort: , , .
Inlägg: 15
Standard

Hej Olaf, Jonsson mfl!![8D]
Att jobba med Re är otroligt kul och utmanande. Ibland vill dock Re göra som den vill och mitt tålamod är tyvärr inte oändligt. Men nu har alla "oförklarliga" problem löst sig och jag är så att säga på spåret igen. Jag håller nu på att köra igenom rutten för att kolla STH etc, med olika fordonstyper. Samt kollar rekomenderade värden på koppel och liknade. det efterfrågades lite bilder så här kommer lite smakprov på vad VHJ kommer att erbjuda. Bilderna är från Helsinghamn och Ekholmen.














EDIT:
Efterssom bilderna tidigare togs bort pga dom var större än 100Kb så tog jag mig friheten att ladda hem bilderna och förminskade dom en aning då jag vet att många vill se bilderna. Jag hoppas att du inte misstycker att jag förminskade dom Magnus.
/Rogge
maed1 besöker inte forumet just nu  
 


Regler för att posta
Du får inte posta nya ämnen
Du får inte posta svar
Du får inte posta bifogade filer
Du får inte redigera dina inlägg

BB-kod är
Smilies är
[IMG]-kod är
HTML-kod är av
Forumhopp

Liknande ämnen
Ämne Startat av Forum Svar Senaste inlägg
Kommer lämna forumet.... DJ Clinton Off-topic 10 2004-07-22 21:28
NTB.....kommer INTE att öppna DANMARK alaska Virtuella Tågbolag 28 2004-05-01 12:13
Greg Lane om Trainz framtid! Tomas Trainz - Allmänt om Trainz 6 2004-02-09 11:47
Öppet brev från Aurans VD Greg Lane Fredrik Trainz - Allmänt om Trainz 0 2002-11-08 21:56
Ny Trainz bana tillgänglig inom 2 dagar Kvarne Trainz - Allmänt om Trainz 7 2002-01-07 19:40



Alla tider är GMT +2. Klockan är nu 22:51.


Powered by vBulletin® Version 3.7.5
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
Svensk översättning av: Anders Pettersson
© Svenska 3D-Tåg 2001-2009